Лікувальна робота

     Іфтодій Андрій Григорович

професор, д.мед.н.

        Заслужений лікар України, хірург вищої атестаційної категорії

          Користується авторитетом серед лікарів відділення та лікарні.

  Володіє широким спектром операційного втручання (планового та ургентного) на органах грудної та черевної порожнин. Надає висококваліфіковану консультативну та невідкладну хірургічну допомогу населенню міста та області. 

   Спеціальні методики, якими володіє: лікування синдрому діабетичної стопи, застосування внутрішньотканинного електрофорезу при гнійно-запальних захворюваннях та лікування захворювань печінки і підшлункової залози. Спеціальні методики, якими володіє: лікування синдрому діабетичної стопи, застосування внутрішньотканинного електрофорезу при гнійно-запальних захворюваннях та лікування захворювань печінки і підшлункової залози.            

 Шкварковський Ігор Володимирович

професор, д.мед.н., хірург вищої атестаційної категорії

  Володіє широким спектром операційного втручання (планового та ургентного) на органах грудної та черевної порожнин. Надає невідкладну хірургічну допомогу населенню міста та області під час чергувань в лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівці. Виконує лапароскопічні операційні втручання.

        Директор Обласного  центру ендоскопічної хірургії (наказ від 08.09.2014 року № 57/03-О) на базі ОКУ "Лікарня швидкої медичної допомоги - Університетська клініка". 

Гребенюк Володимир Іванович

доцент, к.мед.н., хірург вищої атестаційної категорії

        Виконує широкий спектром операційного втручання (планового та ургентного) на органах грудної та черевної порожнин. Надає невідкладну хірургічну допомогу населенню міста та області під час чергувань в лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівці. Виконує лапароскопічні холецистектомії. 

        Спеціальні методики, якими володіє: консервативне лікування деструктивних форм гострого панкреатиту, використання різних методик внутрішньотканинного електрофорезу.

    

        Перспективи: інтервенційний ультразвук.

Рева Володимир Борисович

доцент, к.мед.н., хірург вищої атестаційної категорії

Володіє широким спектром операційного втручання (планового та ургентного) на органах грудної та черевної порожнин. Надає невідкладну хірургічну допомогу населенню міста та області під час чергувань в лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівців. Виконує лапароскопічні холецистектомії.

Методики, якими володіє: оперативне лікування  діафрагмальних гриж. Виконує органозберігаючі операції у хворих на цукровий діабет з гнійно-некротичними захворюваннями нижніх кінцівок.

 Якобчук Світлана Олександрівна

доцент, к.мед.н., хірург першої атестаційної категорії

Володіє  спектром операційного втручання (планового та ургентного) на органах черевної порожнин. 

Надає невідкладну хірургічну допомогу населенню міста та області під час чергувань в лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівців.

Спеціальні методики, якими володіє: органозберігаючі операції при синдромі діабетичної стопи.

Перспективи: вдосконалення способів лікування синдрому діабетичної стопи.

 Гродецький Валентин Корнелійович

доцент, к.мед.н., хірург вищої атестаційної категорії

Володіє клінічним мисленням, відповідно до першої лікарської категорії. Проводить санітарно-просвітницьку роботу серед населення та медичної громадськості міста і області, виступає у засобах масової інформації (газети, радіо) на санітарно-просвітницьку тематику.

Перспективи професійного росту та план зростання лікувальної майстерності: проходження курсів стажування «Клінічна ендоскопія»  та «Лапароскопічні та малоінвазивні технології в хірургії».

 Колотило Олександр Богданович

професор, д.мед.н., хірург вищої атестаційної категорії

Володіє  спектром операційного втручання (планового та ургентного) на органах черевної порожнин.  Надає невідкладну хірургічну допомогу населенню міста та області під час чергувань в лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівців.

Володіє методикою визначення факторів ризику розвитку синдрому діабетичної стопи у хворих на цукровий діабет. Виконує органозберігаючі операції у хворих на цукровий діабет з гнійно-некротичними захворюваннями нижніх кінцівок.

Працює лікарем-хірургом в Обласному ендокринологічному диспансері.

Директор Обласного центру гнійних ран та хірургічних ускладнень цукрового діабету (наказ від 03.08.2015 року № 549/03-О) на базі ОКУ "Лікарня швидкої медичної допомоги - Університетська клініка". 

                                                  Русак Олег Богданович 

доцент, к.мед.н., хірург вищої атестаційної категорії

Володіє спектром операційного втручання (планового та ургентного) на органах черевної порожнин. Надає невідкладну хірургічну допомогу населенню міста та області під час чергувань в лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівців. Володіє методикою лапароскопічних холецистектомій.

Володіє методами електроелімінаційної санації гнійно-запальних захворювань шкіри та підшкірної жирової клітковини.

Має спеціалізацію з Ультразвукової діагностики, виконує ультразвукові дослідження артеріальної та венозної системи.

Має перспективи розвитку в ендоваскулярній хірургії,  мініінвазивних методах хірургічного лікування під УЗД та рентгенологічним контролем, баріатричній та пластичній хірургії.

 Фундюр Володимир Дмитрович

асистент, к.мед.н., хірург вищої атестаційної категорії

Володіє широким спектром операційного втручання (планового та ургентного) на органах черевної порожнин. Надає невідкладну хірургічну допомогу населенню міста та області під час чергувань в лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівці. Виконує різноманітні лапароскопічні втручання при гострому холециститі, грижах, апендициті.

Є керівником обласного Центру пластичної та реконструктивної хірургії.

Москалюк Олександр Петрович

доцент, к.мед.н., хірург другої атестаційної категорії

        Володіє спектром операційного втручання (планового та ургентного) на органах черевної порожнин. Надає невідкладну хірургічну допомогу населенню міста та області під час чергувань в лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівці та Кельменецької ЦРЛ.

        Володіє методикою лапароскопічних холецистектомій. Впроваджує в практику розроблений метод пахвинної алогерніопластики.

        Проходить стажування на курсах спеціалізації по ендоскопії.

 Козловська Ірина Михайлівна

доцент, к.мед.н., хірург другої атестаційної категорії

            Володіє широким спектром хірургічних втручань (планового та ургентного характеру) на органах черевної порожнини, сучасними методами лікування гнійно-некротичних ран, трофічних виразок.

          Спеціальні методики, якими володіє: вакуум-кавітаційні методи санації гнійних ран, лікування хворих із синдромом діабетичної стопи, дермопластики.

        Є керівником обласного Центру термічних уражень та дерматопластики.

 Кулачек Ярослав Вячеславович

доцент, к.мед.н., хірург другої атестаційної категорії

        Володіє технікою оперативних втручань (планового та ургентного характеру) на органах черевної порожнини. Надає невідкладну хірургічну допомогу населенню міста та області під час чергування в лікарні швидкої медичної допомоги м.Чернівці.

        Має перспективи розвитку в комплексному ургентному підході до тактики оперативних втручань та багатоцільових завдань хірургії політравми.